Chcesz, aby Twoje zdrowie było lepsze?
A może chciałbyś poprawić relację w swoim związku?
Poprawa w finansach?

Zatem warto skorzystać z tak zwanych technik kwantowych, aby poprawić jakość swojego życia.

Zapraszam do osobistego kontaktu, aby poznać moc kwantowych technik transformacji. Podczas indywidualnej sesji przedyskutujemy tematy interesujące Ciebie, wykonamy dwupunkt, a także zastosujemy inne, komplementarne metody, aby poprawić jakość Twojego życia.

Jak pracuję?:

Posługuję się szeroko rozumianą terapią informacyjną. Uważam, że aby osiągnąć sukces w uzdrawiania, konieczne jest pracowanie równoległe na trzech poziomach: informacji, energii oraz fizycznym. Według rosyjskiej medycyny informacyjnej własnie w tej sposób manifestuje się choroba w naszym ciele, w w tej kolejności następuje jej uzdrowienie. Reguła ta jednak nie dotyczy tylko zdrowia. Dlatego też preferuje od razu pracę na trzech poziomach tak, aby osiągnąć szybkie, trwałe i pożądane zmiany.


Pamiętaj, że metoda dwupunktowa oraz inne techniki kwantowe zajmują się holistycznym podejściem do człowieka oraz jego problemów. Są one tylko i wyłącznie uzupełnieniem leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny klasycznej. Nie zastępuje w żadnym stopniu pracy lekarza. Dlatego w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych należy skontaktować się z wykwalifikowanym personelem medycznym.


Ile sesji jest potrzebnych?:
Tyle ile trzeba. Niemniej od pierwszej sesji w pracy klientem dążę do jego pełnej samodzielności tak, aby samodzielnie mógł sobie poradzić z interesującymi go zagadnieniami. Często odsyłam do konkretnych informacji ze strony, które opisują jak wykonać samodzielnie ćwiczenie, czy zastosować technikę. Zadaje także “pracę domową” np. udostępniam nagrania.

Dodatkowe informacje:
Informuję, że nie prowadzę działalności leczniczej zgodnie z ustawą z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2011 r., Nr 112, poz. 654) oraz nie udzielam świadczeń zdrowotnych. Wykorzystanie terapii alternatywnych i komplementarnych nie zastępuje leczenia prowadzonego w ramach medycyny akademickiej i nie należy przerywać terapii zalecanej przez lekarzy.